آخرین اخبار
در مجمع شریان آذربایجان شرقی

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان

روز چهارشنبه ۲۴ آبانماه ۱۴۰۲، ابوالقاسم جراره (دبیرکل شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی) با همراهی تعدادی از اعضای شورای مرکزی در ابتدای سفر به آذربایجان شرقی به منظور برگزاری مجمع شریان در این استان، با آیت‌الله سید محمدعلی آل هاشم دیدار کردند. در این دیدار، دبیرکل شریان گزارشی از فعالیت‌های ۸ ماه نخست فعالیت این […]

اشتراک گذاری
۲۵ آبان ۱۴۰۲
147 بازدید
نویسنده : علی فرهادی
منبع : شریان
کد مطلب : 397

روز چهارشنبه ۲۴ آبانماه ۱۴۰۲، ابوالقاسم جراره (دبیرکل شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی) با همراهی تعدادی از اعضای شورای مرکزی در ابتدای سفر به آذربایجان شرقی به منظور برگزاری مجمع شریان در این استان، با آیت‌الله سید محمدعلی آل هاشم دیدار کردند.

در این دیدار، دبیرکل شریان گزارشی از فعالیت‌های ۸ ماه نخست فعالیت این شبکه را ارائه و نسخه‌ای از مرامنامه را به وی تقدیم کرد.

در ادامه، آیت الله آل هاشم ضمن خیرمقدم به نمایندگان شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی، شبکه سازی برای انقلاب را از فعالیت‌های لازم و ضروری دانست که باید مورد حمایت قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی پرهیز از افراط و تفریط و رعایت میانه روی در موضعگیری‌ها را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: انقلاب برای همه مردم ایران است و در این راستا، تلاش کنید نیروهایی که با نگاه حداکثری داخل نظام تعریف می‌شوند، را به میدان بیاورید.

وی در پایان با بیان این که از مجموعه‌ی شریان شناخت خوبی دارد، برای این شبکه راهبردی آرزوی موفقیت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *