آخرین اخبار
فاطمه سادات حمیدیان:

جریان‌های سیاسی امید و مشارکت جوانان را قربانی منافع حزبی نکنند

سخنگوی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی گفت: پیشنهادم به جریان‌های سیاسی این است که امید و مشارکت جوانان را قربانی منافع حزبی نکنند.
اشتراک گذاری
۲۲ مهر ۱۴۰۰
178 بازدید
نویسنده : علی محمدی
منبع : فارس
کد مطلب : 103

فاطمه سادات حمیدیان سخنگوی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه فضای جریان‌های سیاسی انقلابی نباید آکنده از بی‌اخلاقی های مرسوم باشد، گفت: در جریان‌های انقلابی نباید شاهد بی‌اخلاقی‌هایی که دیگر گروه‌ها انجام می‌دهند، باشیم.

وی در ادامه گفت: شریان به عنوان جوان‌ترین جریان فعال در کشور در قالب شبکه‌های مختلف فعالیت خود را آغاز کرده و در این مدت محدود اقبال شایسته‌ای را به ویژه از سوی جوانان فعال و دغدغه‌مند به همراه داشته است.

سخنگوی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی، افزود: یکی از مهمترین اهداف شریان این است که جوانان نخبه و توانمندی را که علی‌رغم سوابق درخشان در حوزه‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی، از بدنه مدیریتی و اجرایی کشور کنار گذاشته شده و فرصت و اجازه ورود به این بدنه را نداشته‌اند، حول یک شبکه کارآمد و تخصص محور جمع کند.

سخنگوی شریان گفت: شریان برای تحقق این کادرسازی انقلابی، اقدام به ایجاد یک شبکه فراگیر و منسجم کرده است که فرآیند شناسایی، جذب و به‌کارگیری این جوانان را در راستای مشارکت فعالانه آن‌ها و به منظور تحقق الگوی حکمرانی متعالی در گام دوم انقلاب اسلامی تسهیل کند.

وی در ادامه تصریح کرد: تمرکز شریان در زمینه کادرسازی به تمام نقاط کشور و حتی دورافتاده‌ترین آن‌ها و نه از پایتخت سیاسی کشور معطوف می‌باشد، چراکه به انسان و نیروی انسانی انقلابی اعتقاد راسخ دارد و  پیشنهادم به جریان‌های سیاسی این است که امید و مشارکت جوانان را قربانی منافع حزبی نکنند.

سخنگوی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی یادآور شد: علی‌رغم اینکه شریان از ابتدا صراحتا اعلام کرده که یک جریانِ صرفا سیاسی نیست و به هیچ فرد خاصی نیز انتساب ندارد، اما  ظاهرا با تأسیس و گسترش شبکه‌های شریان از ابتدا تاکنون آتش به خرمن منافع جریان‌های صاحب زور و زر و تزویر افتاده است و دست به هجمه‌های رسانه‌ای و روانی به دور از اخلاق و مرام کنش سیاسی زدند.

حمیدیان در ادامه گفت: عمق فاجعه اینجاست که در شرایطی که جامعه به دلیل اوضاع نامساعد اقتصادی نیاز به امید و همدلی دارد، بعضی جریان‌ها به تنها چیزی که نمی‌اندیشند همین انسجام و همبستگی در جامعه است و با بی‌خردی خود تنها برای انقلاب خسران به بار می‌آورند و مردم را به دلزدگی، بی‌اعتمادی و انفعال سیاسی می‌کشانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *