آخرین اخبار
میثم نادی:

ستاد انتخابات شریان رسما فعالیت خود را شروع کرده است.

میثم نادی (رئیس ستاد انتخابات شریان در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم) در گفت‌وگو با فرهیختگان: بعد از حادثه‌ تاسف‌برانگیزی که برای رئیس‌جمهور اتفاق افتاد، رهبر انقلاب هم در پیام مکتوب در صحبت‌های خود تاکید داشتند که کار نباید مختل شود؛ لذا بعد از فضای سوگی که شکل گرفت، ناگزیریم برای ایام انتخابات بدون توجه و […]

اشتراک گذاری
۰۸ خرداد ۱۴۰۳
430 بازدید
نویسنده : بختیاری
منبع : شریان
کد مطلب : 1215

میثم نادی (رئیس ستاد انتخابات شریان در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم) در گفت‌وگو با فرهیختگان:

بعد از حادثه‌ تاسف‌برانگیزی که برای رئیس‌جمهور اتفاق افتاد، رهبر انقلاب هم در پیام مکتوب در صحبت‌های خود تاکید داشتند که کار نباید مختل شود؛ لذا بعد از فضای سوگی که شکل گرفت، ناگزیریم برای ایام انتخابات بدون توجه و بی برنامه نباشیم و فعالیت‌مان را به صورت جدی انجام دهیم.

جبهه شریان تصمیم خود را گرفته و ستاد انتخابات شریان رسما فعالیت خود را شروع کرده است.

دیدگاه‌های نامزدهای محتمل برای ریاست‌جمهوری را در جلسه‌های مختلف مورد بررسی قرار دادیم و جمع‌بندی ما هم تقریبا مشخص شده و از گزینه نهایی نیز دعوت به عمل آوردیم؛ چراکه معتقدیم می‌بایست کار نیمه‌تمام آقای رئیسی تمام شود و کار را که کرد آنکه تمام کرد.

براساس همین نگاه، معتقدیم که باید یکی از یاران و همراهان آیت الله رئیسی به مردم پیشنهاد شود و چنانچه ملت ایران موافق تمام کردن راه نیمه‌تمام آقای رئیسی باشند، ان‌شاءالله مسیر خدمت باز باشد. گزینه ما از یاران و همراهان آقای رئیسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *