آخرین اخبار
همایش آرمان امام(ره) در شریان امت

کادرسازی با الگوی ترس از گناه

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور(نائب رئیس مجلس) در همایش آرمان امام در شریان امت که به همت شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی(شریان) برگزار شد، گفت:  اگر در یک جمله امام را توصیف کنم، جامع الاضداد، ساده زیست و مرد میدان بود. وی افزود: امام از نظر شجاعت و مواسات، الگوی جامعه بود؛ عده‌ای زمان جنگ خواستند برای امام پناهگاه بسازند اما نپذیرفت.
اشتراک گذاری
۲۱ مهر ۱۴۰۰
183 بازدید
نویسنده : علی باقری
منبع : روابط عمومی شریان
کد مطلب : 44

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور(نائب رئیس مجلس) در همایش آرمان امام در شریان امت که به همت شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی(شریان) برگزار شد، گفت:

اگر در یک جمله امام را توصیف کنم، جامع الاضداد، ساده زیست و مرد میدان بود. وی افزود: امام از نظر شجاعت و مواسات، الگوی جامعه بود؛ عده‌ای زمان جنگ خواستند برای امام پناهگاه بسازند اما نپذیرفت. ذوالنور خاطرنشان کرد: امام کادرسازی برای انقلاب اسلامی انجام داد و کادر درست از منظر امام یعنی ترس از گناه. نماینده مردم قم گفت: امام مداری در حال حاضر در تبعیت از امام وقت معنا پیدا می‌کند. بعضی‌ها با امام بودند اما آیا تابع از امام فعلی هستند؟ ذوالنور ادامه داد: سیره اهل بیت یعنی ولایتمداری و باید از امام رضا(ع) و حضرت فاطمه(س) ولایتمداری را یاد بگیریم. وی افزود: هرجا که باور معنای امامت و امام مداری و ولایتمداری صورت نگرفت، سرمایه اجتماعی از بین رفت. ذوالنور تاکید کرد: هرجا که تفکر انقلابی بود، شاهد پیروزی و سربلندی بوده‌ایم؛ هرجا که فساد می‌بینید، خلاء گفتمان و آرمان های انقلابی مشاهده می‌شود.

خبر های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *