آخرین اخبار

دیدار دبیرکل شریان با استاندار فارس

روز شنبه ۹ دیماه ۱۴۰۲ ابوالقاسم جراره(دبیرکل شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی) با همراهی تعدادی از اعضای شورای مرکزی و دبیر شریان در استان طی سفر به شیراز، با محمدهادی ایمانیه (استاندار فارس) دیدار کرد. در این دیدار، دبیرکل شریان گزارشی از اقدامات ۱۰ ماه نخست فعالیت این شبکه ارائه و نسخه‌ای از مرامنامه را […]

اشتراک گذاری
۲۳ دی ۱۴۰۲
340 بازدید
نویسنده : علی فرهادی
منبع : شریان
کد مطلب : 667

روز شنبه ۹ دیماه ۱۴۰۲ ابوالقاسم جراره(دبیرکل شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی) با همراهی تعدادی از اعضای شورای مرکزی و دبیر شریان در استان طی سفر به شیراز، با محمدهادی ایمانیه (استاندار فارس) دیدار کرد. در این دیدار، دبیرکل شریان گزارشی از اقدامات ۱۰ ماه نخست فعالیت این شبکه ارائه و نسخه‌ای از مرامنامه را به استاندار تقدیم نمود.

در ادامه، ایمانیه ضمن خوشامدگویی به نمایندگان شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی، بیان داشت: فعالیت شریان در زمینه شناسایی و رشد نیروهای متخصص بسیار خوب است و بایستی از سیاسی کاری که خلاف دیدگاه اسلام است، حذر کرد و با توجه به آیه شریفه ”إِنَّ أَکرَمَکُم عِندَ اللَّهِ أَتقاکُم” عمل کرد.

وی افزود: در فارس طرح شهید زین الدین با همین رویکرد در حال پیگیری و اجراست. استاندار فارس در پایان برای شریان آرزوی موفقیت نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *