آخرین اخبار

دیدار دبیرکل شریان با آیت الله دژکام

روز شنبه ۹ دیماه ۱۴۰۲ ابوالقاسم جراره(دبیرکل شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی) با همراهی تعدادی از اعضای شورای مرکزی و دبیر شریان در استان طی سفر به شیراز، با آیت الله لطف اله دژکام(نماینده ولی فقیه در فارس) دیدار کرد. در این دیدار، جراره ضمن تقدیم مرامنامه و گزارشی از اقدامات، تاکید کرد: شریان حزب نیست […]

اشتراک گذاری
۲۳ دی ۱۴۰۲
176 بازدید
نویسنده : علی فرهادی
منبع : شریان
کد مطلب : 664

روز شنبه ۹ دیماه ۱۴۰۲ ابوالقاسم جراره(دبیرکل شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی) با همراهی تعدادی از اعضای شورای مرکزی و دبیر شریان در استان طی سفر به شیراز، با آیت الله لطف اله دژکام(نماینده ولی فقیه در فارس) دیدار کرد.

در این دیدار، جراره ضمن تقدیم مرامنامه و گزارشی از اقدامات، تاکید کرد: شریان حزب نیست و ساختار آن بر پایه شبکه‌های ۱۰گانه تشکیل شده که انتخابات یکی از کمیته‌های شبکه شکوه(سیاست) است. دبیرکل شریان خواستار هدایت و حمایت گام دومی‌های انقلاب توسط نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها شد.

در ادامه، آیت الله دژکام ضمن خیرمقدم به میهمانان، گفت: از این نوع نگاه به مسائل و شبکه سازی بسیار خرسند شدم چراکه در راستای ایجاد تمدن اسلامی است.

وی افزود: از ملزومات غیرقابل انکار تمدن سازی، شروع حرکت از مساجد است و این پایگاه الهی، مبدا و منشأ خیر و برکت است و نگاه به این مهم توسط شریان جدی گرفته شود. نماینده ولی فقیه در فارس هم افزایی شبکه‌های شریان با فرایندهای متناظر در استان را موجب پیشگیری از پراکندگی و مایه برکت دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *