آخرین اخبار
سخنگوی شریان:

دو راهبرد انتخاباتی شریان

فاطمه سادات حمیدیان در گفتگو با خبرگزاری مهر مطرح کرد: شریان به عنوان شبکه‌ای که تلاش دارد زمینه حضور و مشارکت همه گروه‌ها و تفکرات متعهد به ایران، اسلام و انقلاب اسلامی را فراهم کند، قطعا تسهیلگر گفت‌وگو و اجماع میان جریان‌هایی انقلابی خواهد بود. شریان با همراهی اعضای فعال و توانمند خود در شبکه‌های […]

اشتراک گذاری
۱۷ آذر ۱۴۰۲
229 بازدید
نویسنده : علی فرهادی
منبع : مهر
کد مطلب : 459

فاطمه سادات حمیدیان در گفتگو با خبرگزاری مهر مطرح کرد:

شریان به عنوان شبکه‌ای که تلاش دارد زمینه حضور و مشارکت همه گروه‌ها و تفکرات متعهد به ایران، اسلام و انقلاب اسلامی را فراهم کند، قطعا تسهیلگر گفت‌وگو و اجماع میان جریان‌هایی انقلابی خواهد بود.

شریان با همراهی اعضای فعال و توانمند خود در شبکه‌های گوناگون و استان‌ها، تمام توانش را به منظور تقویت کمی و کیفی جبهه انقلاب از طریق گسترش و تعمیق گفت‌وگو و همکاری، به کار خواهد بست.

شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی رقابت‌های انتخاباتی در چارچوب انقلاب را امری مثبت، مبارک و در نهایت منتج به اعتلای کشور قلمداد و با صراحت بیان می‌کند که در آوردگاه انتخابات آتی، هدف اساسی خود مبنی بر تقویت جبهه حق را با جدیت تمام پی خواهد گرفت.

اولین راهبرد شریان رقابت انتخاباتی در درون جبهه انقلاب، و نه با جریان اپوزیسیون غرب‌گرا است؛ به عنوان دومین راهبرد نیز بر این باور هستیم که رقابت‌های انتخاباتی نباید زمینه سوءاستفاده برای دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی را فراهم آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *