آخرین اخبار

 دعوت جبهه شریان از مهرداد بذرپاش جهت حضور در انتخابات

دعوت جبهه شریان از مهرداد بذرپاش برای حضور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
اشتراک گذاری
۱۲ خرداد ۱۴۰۳
456 بازدید
نویسنده : مهدی بختیاری
منبع : شریان
کد مطلب : 1219

بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَن یَتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسولَهُ وَالَّذینَ آمَنوا فَإِنَّ حِزبَ اللَّهِ هُمُ الغالِبونَ

شهادت خادم الرضا علیه السلام، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور محبوب، مردمی و پرتلاش و یاران همراه ایشان، ملت قدرشناس ایران اسلامی را غرق در ماتم و اندوه کرد؛ مردمی که با حضور کم‌سابقه‌ی خود در تشییع پیکرهای مطهر شهدا در شهرهای تبریز، قم، تهران، بیرجند و مشهد مقدس بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی و مسئولین خدوم آن تجدیدبیعت نمودند. شهید رئیسی هم و غم خود را در راستای خدمت بی‌وقفه و صادقانه به مردم قرار داده بود و در راه صلاح و رضایت مردم خستگی نمی‌شناخت و همین مسئله موجب اقبال مردمی و تأیید الهی برای ایشان شد.
همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید داشته و دارند، علیرغم فقدان تلخ «خدمتگزار صمیمی و مخلص و باارزش»، مسیر پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی و خدمت به مردم متوقف نخواهد شد. جمهوری اسلامی ایران همواره مورد سعایت و کینه‌توزی دشمنان و بدخواهان بوده و در حال حاضر نیز به تصور باطل خود کاهش انگیزه خدمتگزاران و بالطبع عقب‌افتادگی ایران اسلامی از جریان پیشرفت و اقتدار را انتظار می‌کشند. این در حالی است که در طول تاریخ انقلاب اسلامی، مصائب و مسائل دشوار و بسیاری برای مردم و نظام اسلامی حادث شده اما کوچکترین خللی در نهضت پیشرفت و خدمت‌رسانی به وجود نیامده است.
در این راستا، ادامه راه نیمه تمام شهید جمهور و یاران خدومش با رویکرد تقویت نقاط قوت دولت و ترمیم نقاط ضعف آن، ضرورت دارد.
جبهه شریان بر این باور است که این مهم عزمی جدی و اراده‌ای استوار توسط مدیران جوان و کارآمد، باتجربه و انقلابی را می‌طلبد که تخصص و تعهد، توان و انگیزه و کارنامه‌ی اجرایی موفقیت‌آمیز برای رساندن ایران عزیز به قله‌های پیشرفت و افتخار را دارا باشند. در این راستا، اعتقاد راسخ داریم که جناب آقای مهندس مهرداد بذرپاش، وزیر جوان، توانمند و کارآزموده راه و شهرسازی و یار وفادار و همکار صدیق شهید رئیسی که دارای رزومه‌ای موفق، شبکه‌ای از مدیران همراه و همسو در بخش‌های مختلف کشور و دارای سوابق مدیریتی در عالی‌ترین سطوح اجرایی و نظارتی و تقنینی است، مناسبترین گزینه برای بر عهده گرفتن سکان اجرایی کشور در حال حاضر است.
لذا، جبهه شریان ضمن دعوت از ایشان جهت حضور پرقدرت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، آمادگی خود را در راستای همراهی با برنامه‌هایشان در راستای “تحول در حکمرانی” و “مشارکت مردم در شئون مختلف اداره کشور” در مسیر عزتمندانه‌ی پیشرفت و تعالی ایران اسلامی اعلام می‌نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *