آخرین اخبار

بیانیه شریان در دعوت از آحاد مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

بیانیه شریان در دعوت از آحاد مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
اشتراک گذاری
۲۱ بهمن ۱۴۰۲
181 بازدید
نویسنده : مهدی بختیاری
منبع : شریان
کد مطلب : 725

بسم الله الرحمن الرحیم

“وَ مَن یَتَوَلَّ اللَّهَ وَ رَسولَهُ وَالَّذینَ آمَنوا فَإِنَّ حِزبَ اللَّهِ هُمُ الغالِبونَ”

ملت شریف ایران!

اینک پس از گذشت ۴۵ سال پرفراز و نشیب از ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، نهالی که امام خمینی(ره) بنیان نهاد به درختی تناور تبدیل شده که علیرغم همه توطئه‌ها، تهدیدها و کارشکنی‌های منافقان داخلی و معاندان خارجی، کماکان استوار و مستحکم، پابرجاست.

انقلاب اسلامی ملت ایران به چنان عظمت و اقتدار و اثرگذاری رسیده است که صدور آن به فرامرزها از جمله عراق و سوریه و یمن و لبنان و افغانستان و پاکستان و نیجریه و فلسطین و… غیرقابل کتمان شده و نشان از اسوگی جمهوری اسلامی نزد مستضعفان و آزادگان عالم دارد.

اهمیت گرامیداشت باشکوه ۲۲ بهمن امسال اما از آن جهت مضاعف است که در عرصه بین الملل و با توجه به تجاوز و جنایتکاری چندین ماهه رژیم کودک کش صهیونیستی علیه اهالی مظلوم غزه پس از حماسه‌ی طوفان الاقصی، نمایشی از انزجار ضداسرائیل غاصب خواهد بود.

در بُعد داخلی نیز با عنایت به برگزاری دو انتخابات مهم دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی و دوره ششم مجلس خبرگان رهبری در ۱۱ اسفند، حضور دشمن شکن و مشارکت حداکثری ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حامل پیام وحدت، یکپارچگی و عزتمندی است تا برای ساخت ایران قوی، علاوه بر دولت قوی، مجلس قوی نیز تشکیل شود.

شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی از آحاد ملت مسلمان و هوشیار ایران اسلامی به ویژه جوانان عزیز و گام دومی دعوت می‌کند با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲، با آرمان‌های امامین انقلاب تجدید بیعت نموده و حماسه‌ای تاریخی رقم بزنند و سپهر سیاسی کشور را آماده برگزاری انتخاباتی پرشور نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *