آخرین اخبار

بیانیه شریان در حمایت از عملیات وعده صادق

بسم الله الرحمن الرحیم وَمَن یَتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسولَهُ وَالَّذینَ آمَنوا فَإِنَّ حِزبَ اللَّهِ هُمُ الغالِبونَ بامداد یکشنبه۲۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ از روزهای تاریخی ملت بزرگ ایران شد و وعده‌ی صادق در نواختن سیلی به رژیم موقت اسرائیل تحقق یافت. این رژیم کودک‌کش و حامی زورگوی آمریکایی آن نشان داده‌اند که جز با زبان اقتدار، توانایی فهم […]

اشتراک گذاری
۲۶ فروردین ۱۴۰۳
111 بازدید
نویسنده : مهدی بختیاری
منبع : شریان
کد مطلب : 1135

بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَن یَتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسولَهُ وَالَّذینَ آمَنوا فَإِنَّ حِزبَ اللَّهِ هُمُ الغالِبونَ

بامداد یکشنبه۲۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ از روزهای تاریخی ملت بزرگ ایران شد و وعده‌ی صادق در نواختن سیلی به رژیم موقت اسرائیل تحقق یافت.

این رژیم کودک‌کش و حامی زورگوی آمریکایی آن نشان داده‌اند که جز با زبان اقتدار، توانایی فهم سخن دیگری را ندارند و دلاورمردان نیروهای مسلح، سپاه قهرمان و ارتش پرافتخار طی هماهنگی به عمل آمده، به تجاوزها و تروریسم دولتی پاسخ قاطعی در میدان دادند. “تنبیه متجاوز” اولین پاسخ رسمی از خاک کشورمان در عمق سرزمین‌های اشغالی بود و علاوه بر تقویت روحیه‌ی سایر اضلاع جبهه بین المللی مقاومت، معدود حامیان رژیم صهیونیستی را به فکر دست شستن از ادامه‌ی حمایت از “خانه‌ی عنکبوت” انداخت.

شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی ضمن تبریک به فرماندهی معظم کل قوا و عموم مردم عزیز ایران اسلامی و افتخار به داشتن رهبری مدبر و شجاع، از نیروهای مسلح به ویژه نیروی پیروز هوافضای سپاه که میدان عملیات به این مجموعه سپرده شده بود، تقدیر و تشکر می‌نماید و بر ضرورت حمایت حداکثری از جبهه بین المللی مقاومت و دفاع از حریم و کیان ایران عزیز تاکید می‌نماید و از فرماندهان محترم در ستادکل نیروهای مسلح، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی درخواست می‌نماید در صورت خبط این رژیم رو به زوال و حامیان رو به افول آن در پاسخ به این عملیات پیروزمندانه، با فوریت پاسخ قاطع‌تر و پشیمان‌کننده بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *