آخرین اخبار

بیانیه شریان در حمایت از عملیات طوفان الاقصی

طوفان الاقصی / تخریب رویای شکست ناپذیری اسرائیل توسط نسل جدید فلسطین / در نزدیک‌ترین زمان برای همه‌پرسی حکومت فلسطینی قرار داریم
اشتراک گذاری
۱۵ مهر ۱۴۰۲
108 بازدید
نویسنده : علی فرهادی
منبع : شریان
کد مطلب : 314

بسمه تعالی

شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ / ۲۱ ربیع الاول سال ۱۴۴۵ / ۷ اکتبر ۲۰۲۳ ؛ طوفانی سهمگین در سرزمین‌های اشغالی به راه افتاد و با اعلام رمز عملیات همه جانبه در زمین، آسمان و دریا تحت عنوان #طوفان_الاقصی از سوی فرمانده گردان‌های نظامی شهید عزالدین قسام، هزاران موشک و دهها پهپاد همچون ابابیل و سجیل بر سر صهیونیست‌های بی‌وطن آوار شدند‌.

ابعاد این عملیات غافل‌گیرکننده و ترکیبی به حدی بود که بر همگان ثابت شد رویای شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی توهم قرن بیستمی است و نسل جدید و جوان فلسطینی آن هیمنه‌ی پوشالی را تخریب کرد.

رژیم آپارتاید  اسرائیلی که شعار گزاف “از نیل تا فرات” را راهبرد خود اعلام کرده بود، طی سالیان گذشته با کمک مستقیم آمریکا، انگلیس و لابی صهیونیسم بین‌الملل، میلیاردها دلار برای ایجاد امنیت و رفاه مُشتی آواره‌ی بی‌هویت هزینه کرد اما امروز عبارت معروف سید مقاومت بر همه آشکار شد که: “از لانه عنکبوت هم سست‌تر است”.

عملیات “طوفان الاقصی” به شهرک‌نشینان مهاجر صهیونیستی فهماند سرکردگان اسرائیلی که درگیر منازعات سیاسی و اجتماعی و بحران هویتی شده‌اند، هرگز نمی‌توانند امنیت آنها را تأمین کنند و تنها چند ساعت برای فروپاشی رویای آنها کفایت می‌کند.

مقاومت شجاعانه‌ی فلسطین ثابت کرد برخی دولت‌های منطقه که مشغول شرط‌بندی بر اسب بازنده برای عادی سازی روابط با دولت موقت اسرائیل بودند، دچار چه اشتباه تاریخی شده‌اند و باید هرچه سریعتر به ریل مقاومت بازگردند زیرا این غده سرطانی عنقریب ریشه‌کن خواهد شد.

به یُمن شبکه‌های اجتماعی، تصاویر لگدکوب‌شدن اجساد سربازان اسرائیلی ظرف چند ساعت در سراسر دنیا بازدید چندصد میلیونی داشت و هیمنه‌ی این رژیم جعلی فروریخت و جالب اینجاست که تازه یکی از درهای جهنم به روی اشغالگران باز شده و اگر راهبرد جبهه مقاومت به بازشدن تمامی مسیرها برای هجوم به سرزمین‌های اشغالی باز شود، عمر حضور اشغالگران به مراتب کوتاه‌تر خواهد شد.

از امروز، فرودگاه بن‌گوریون و سایر فرودگاه‌های اسرائیلی مملو از اشغالگران وارداتی خواهد شد که دیگر حاضر نیستند در اراضی اشغالی زندگی کنند.

به قول فرمانده جبهه بین المللی مقاومت، خانه‌های صهیونیست‌نشین روز به روز ارزانتر خواهند شد و ساکنان آنها باید تلاش کنند قبل از افزایش قیمت املا‌ک در اروپا و آمریکا، پناهگاهی برای خود دست و پا کنند‌.

اینجا ملک طلق مسلمانان است و حق تصرف در آن را فقط فلسطینی‌ ها دارند.

شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی (شریان) ضمن ابزار خوشحالی از پیروزی بی سابقه رزمندگان مقاومت فلسطینی در پاسخ به جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی و با گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ جبهه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی، برای مردم مظلوم مقاوم فلسطین آرزوی موفقیت نموده و امیدوار است به زودی با برگزاری همه پرسی فلسطینی در تمامی این ارض مقدس، حکومت منتخب صاحبان اصلی فلسطین بزرگ بر سر کار بیاید؛ رخدادی که در نزدیک‌ترین زمان به تحقق آن قرار داریم ان‌ شاءالله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *