آخرین اخبار
سخنگوی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی گفت:

رئیس شورای مرکزی، دبیرکل و سخنگوی «شریان» انتخاب شدند

در سومین جلسه شورای مرکزی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی، رئیس شورای مرکزی، دبیرکل و سخنگوی «شریان» با رأی اعضا انتخاب شدند.
اشتراک گذاری
۲۲ مهر ۱۴۰۰
325 بازدید
نویسنده : علی محمدی
منبع : فارس
کد مطلب : 106

به گزارش گروه روابط عمومی شریان، در سومین جلسه شورای مرکزی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی، رئیس شورای مرکزی، دبیرکل و سخنگوی شریان با رأی اعضا انتخاب شدند.

براساس نظر اعضای شورای مرکزی شریان، سید مهدی هاشمی به عنوان رئیس شورا، ابوالقاسم جراره به عنوان دبیرکل و فاطمه سادات حمیدیان به عنوان سخنگو برگزیده شدند.

گفتنی است، به زودی فراخوان‌های عمومی شریان برای آغاز به کار شبکه‌های ده‌گانه در سراسر کشور منتشر خواهد شد.

همچنین ابوالفضل جراره دبیرکل شریان نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری در رابطه با کم و کیف شاکله جدید شریان، گفت: در پانزدهم فروردین ماه سالجاری سومین جلسه شورای مرکزی شریان با دستور جلسه تشکیل و تعیین ارکان این مجموعه برگزار شد که با نظر حاضرین در جلسه، رئیس شورای مرکزی، دبیرکل و سخنگوی شریان انتخاب شدند.

لازم به ذکر است که نخستین مجمع عمومی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی (شریان) روز پنجشنبه (۱۱ اسفند) در سالن همایش‌های مسجدالنبی(ص) واقع در منطقه ولنجک تهران برگزار شد، با برگزاری آن نشست، ۳۱ عضو شورای مرکزی این شبکه انتخاب شدند.

گفتنی است، ابوالقاسم جراره که به عنوان دبیرکل شریان انتخاب شده از نمایندگان سابق مجلس و از مدیران فعلی دیوان محاسبات کشور است.

سید مهدی هاشمی که به عنوان رئیس شورای مرکزی شریان معرفی شده از نمایندگان ادوار و از اعضای سابق حزب پایداری به شمار می‌رود.

فاطمه سادات حمیدیان سخنگوی این تشکل سیاسی هم از مدیران وزارت راه و شهرسازی محسوب می شود و ریاست مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی را برعهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *